درباره‌ما

 

درباره کانسه

 

کانسه بعنوان یکی از بهترین تولید کننده های ایتالیایی در زمینه لوازم آرایش توانسته سهم به سزایی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.دلیل این موفقیت هم چیزی نیست جز تولید محصولات با کیفیت بر اساس سلایق خاص هر منطقه جغرافیاییی در دنیاست . به همین خاطر است که محصولات کانسه با سلیقه ایرانی و کیفیت ایتالیایی بعنوان یکی از پرفروش ترین محصولات در ایران عرضه می گردد.

توجه به مخاطب اساس کار ماست

“ ما در کانسه هر کاری که انجام می‌دهیم برای به چالش کشیدن وضعیت موجود در جهت رضایت مخاطبان. ما به تفکر متفاوت و رضایت مخاطبان خود اعتقاد داریم. این چالش در وضعیت موجود را با کیفیت بالا، کارآمدی و طراحی زیبای محصولاتی که به راحتی قابل استفاده هستند، به وجود آورده‌ایم.”


 

حمایت از تولید ملی با استفاده از ابزار جهانی

شرکت پرنده سپید لیان بعنوان مالک کانسه در ایران همواره با نگاه حمایتی از تولید ملی گام برداشته و توانسته است محصولات بهداشتی خود را با مواد اولیه وفرمولاسیون ایتالیایی بر اساس نیاز واقعی مخاطبان ایرانی خود تحت عنوان برند کانسه تولید نماید تا در کنار واردات محصولات آرایشی کانسه در زمینه صادرات محصولات خاص برای کشورهای منطقه نیز گام بردارد.

 

همگام با معیارهای جهانی

در عصر جهاني سازي، قرار گرفتن در سطح شركت ها و سازمان هاي جهاني، نياز به توانايي هاي ويژه رقابتي دارد كه با سطوح ديگر مثل ملي، صادراتي، بين المللي و منطقه اي تفاوت دارد. هر كدام از اين ها داراي استانداد ها، ارزش ها و انتظارات خاص خود بوده و در نتيجه براي موفقيت در هر سطح نياز به داشتن توانايي هاي مورد نياز آن سطح مي باشد. کانسه با هدف دست یابی به بالاترین رضایت مندی در خصوص ارايه محصولات با کیفیت در هر نقطه دنیا فعالیت خود را ادامه می دهد.

 
 

فروشگاههای آنلاین محصولات کانسه

 

برای ورود به فروشگاه بر روی تصویر کلیک نمایید